IV Niedziela Wielkanocna – 11 V 2014 r.

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w Kościele, Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Módlmy się, aby Chrystus powołał wśród młodych, swoich pracowników w Winnicy Pańskiej.
  2. We wtorek 13.V. to dzień Objawień Matki Bożej w Fatimie, dlatego o godz. 18:30 odprawimy pierwszą procesję Fatimską.
  3. W środę spotykamy się z Matką Bożą na nieustającej nowennie o godz. 8:30 rano względnie wieczorem o godz. 18:30. Zaś od 9:00 – 12:00 adoracja Najśw. Sakramentu i o godz. 12:00 Msza św. Okazja do Spowiedzi św. od godz. 11:00 – 12:00. Kochani bardzo jestem Wam wdzięczny, za Wasz tak liczny udział w minioną środę w spotkaniu z Matką Bożą na nowennie.
  4. W środę również Kościół wspomina św. Macieja Apostoła, którego Apostołowie wybrali w miejsce Judasza – zdrajcy.
  5. W piątek 16.V. przypada Święto, św. Andrzeja Boboli – patrona Polski.
  6. W sobotę o godz. 8:30 odmówimy różaniec z Wymieniankami w intencji naszych drogich zmarłych.
  7. Przed Kościołem odbierzemy prasę katolicką „Przewodnik Katolicki”.
  8. Dzisiaj zgodnie z zapowiedzią wystawiony został przy wejściu do Kościoła koszyczek, gdzie będzie można złożyć swoją ofiarę serca dla Parafii w Rogowie, gdzie spłonął dach Kościoła.
  9. Kochani w miniony czwartek 8.V. zmarła na plebanii śp. Aleksandra Binkowska, która przez blisko 30 lat, służyła Kapłanom. W poniedziałek 12.V. o godz. 11:00 Msza św. w naszej kaplicy i pogrzeb na cmentarzu św. Józefa w Inowrocławiu w jej rodzinnym grobie.