VI Niedziela Wielkanocna – 25.V.2014r.

1. W środę nieustająca nowenna do  Matki Bożej o godz. 8:30 rano , oraz  wieczorem  o  godz.  18:30.  Zaś  od  9:00  –  12:00  adoracja Najśw. Sakramentu i o godz. 12:00 Msza św. Okazja do Spowiedzi św. od godz. 11:00 – 12:00.
  2. W soboty o godz. 8:30 odmówimy różaniec z „Wymieniankami” w intencji naszych drogich zmarłych.
  3. Dnia 17.V. br. o godz. 11:00, nasz kleryk Michał Twarużek, otrzymał święcenia diakonatu w katedrze św. Romualda w Ameryce. Módlmy się o błogosławieństwo Boże dla Księdza diakona.
  4. Zaś  jutro  tj  w  poniedziałek  26.V.  br.  Ks.  Paweł  obchodzi  16. rocznicę  swoich  święceń Kapłańskich,  dlatego  wieczorem  o  godz. 19:00  odprawi  wraz  ze  swoimi  kolegami  z  kursu, Mszę św.dziękczynną za łaskę Kapłaństwa. Módlmy się do M.B.N.P., aby ks. Pawła  jak  i  jego  wszystkich  kolegów  miała  w  swojej  opiece. Przecież Maryja jest Matką Kapłanów.
  5. Przed  Kościołem  odbierzemy  prasę  katolicką  „Przewodnik Katolicki”.
  6. Od soboty 31.V. zaczniemy odprawiać nowennę do Ducha św., przed Uroczystością Zesłania Ducha św.
  7. Kochani bardzo proszę, o ile kogoś Bóg powoła z naszej rodziny i nastąpi śmierć, a to jest nieuniknione, to proszę najpierw zgłosić się u  Ks.  Proboszcza  w  celu  ustalenia  dnia  i  godziny  pogrzebu. Następnie udajemy się do wybranego Zakładu Pogrzebowego.