XIV Niedziela Zwykła – 6.VII.2014

1. W środę nieustająca nowenna do Matki Bożej o godz. 8:30 oraz o godz. 18:30. Zaś od godz. 9:00 – 12:00 adoracja Najśw. Sakramentu i o godz. 12:00 Msza św. Okazja do Spowiedzi św. od godz. 11:00 – 12:00.
  2. W piątek 11.VII. przypada św. Benedykta – patrona Europy oraz Mogilna. Dlatego Ojcowie Kapucyni z Klasztoru, zapraszają na Dni Benedyktyńskie, które rozpoczną się w piątek 11.VII o godz. 18:00 Mszą św., którą odprawi Ks. bp Antoni Dydycz. Szczegółowy plan uroczystości jest wywieszony na plakacie w kruchcie Kościoła.
  3. W sobotę o godz. 8:30 odmówimy różaniec z „Wymieniankami” w intencji naszych drogich zmarłych.
  4. Przed kościołem odebrać można prasę katolicką „Przewodnik Katolicki”.
  5. Moi drodzy zwracam się z uprzejmą prośbą do naszych Parafian, Panów w zawodzie murarskim. Pragnę przystąpić do remontu schodów przy głównym wejściu do naszej świątyni. Dlatego jeżeli ktoś z naszych Parafian pragnąłby nam w tym pomóc – proszę, aby zgłosił się do mnie na plebanię. Byłbym bardzo wdzięczny.
  6. ks. Przemysław WrzalikDekretem Ks. Arcybiskupa Wojciecha Polaka – Prymasa Polski, z dniem 30.VI br. przybył do naszej parafii Ks. Przemysław Wrzalik. Życzymy wielebnemu Księdzu wiele łask Bożych i opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy na nowej placówce w naszej parafii. Ks. Przemysław przybył do nas z parafii św. Wojciecha w Margoninie i ma już 17 lat kapłaństwa.