XVI Niedziela Zwykła – 20.VII.2014

1. W środę nieustająca nowenna do Matki Bożej, naszej ukochanej Patronki o godz. 8:30 rano i wieczorem o godz. 18:30. Zaś od godz. 9:00 – 12:00 adoracja Najśw. Sakramentu i o godz. 12:00 Msza św. Okazja do Spowiedzi św. od godz. 11:00 – 12:00.
  2. W piątek 25.VII przypada św. Jakuba. Dlatego o godz. 11:00 uroczysta Msza św. w mogileńskiej Farze.
  3. Piątek to również dzień św. Krzysztofa, patrona wszystkich kierowców. Dlatego tego dnia, po Mszy św. wieczornej poświęcimy przed kościołem wszelkie pojazdy. U pana Kościelnego będzie można nabyć poświęcone breloczki do kluczy samochodowych oraz legitymację kierowcy- Katolika.
  4. W sobotę, Kościół wspomina św. Joachima i św. Annę, rodziców Najśw. M. Panny. Modlić się będziemy w intencji naszych drogich rodziców, zarówno tych żyjących jak i zmarłych.
  5. W sobotę o godz. 8:30 odmówimy różaniec z „Wymieniankami” w intencji naszych drogich zmarłych.
  6. 25.VII tj. w piątek przypada dzień imienin Ks. Biskupa Krzysztofa Wętkowskiego. Modlić się będziemy, prosząc Boga o zdrowie i Boże łaski dla solenizanta.
  7. Módlmy się o Boże błogosławieństwo dla rodziny Renaty Pawlaczyk z Wiecanowa, która potrafiła odpowiedzieć na miłość Chrystusa i przyjęła Krzyż 17.VII w swoim domu.