XVII Niedziela Zwykła – 27.VII.2014

1. W środę spotykamy się z Matką Bożą na nieustającej nowennie o godz. 8:30 rano lub wieczorem o godz. 18:30. Zaś od godz. 9:00 – 12:00 adoracja Najśw. Sakramentu i o godz. 12:00 Msza św. Okazja do Spowiedzi św. od godz. 11:00 – 12:00.
  2. W piątek przypada 1.VIII będzie to dzień Spowiedzi i Komunii Świętej I piątkowej. Dlatego od godz. 15:00 Spowiedź św. dla dzieci i młodzieży.
  3. W sobotę o godz. 8:30 odmówimy różaniec z „Wymieniankami” w intencji naszych drogich zmarłych.
  4. Przed Kościołem odbierzemy prasę katolicką „Przewodnik Katolicki”.
  5. Kochani w tym miesiącu, kiedy jestem sam w parafii, nie będzie odwiedzin chorych w ich domach ze Spowiedzią i Komunią św, gdyby jednak zaistniała taka potrzeba, to proszę chorego zgłosić w zakrystii lub w biurze parafialnym, a ja wtedy przyjdę z posługą kapłańską.
  6. Moi drodzy, z pewnością wchodząc do naszego kościoła zauważyliście, przy wejściu, pięknie odnowioną i pomalowaną ścianę. Pracę tą wykonał p. Ryszard Czerwiec, ojciec naszego młodego organisty. Ja cieszę się tym bardziej, że ta inicjatywa wyszła od samego wykonawcy. Bóg zapłać Panu za tą pracę, którą wykonał, jak sam powiedział, dla samego Chrystusa.